مشاوره خصوصی

مجموعه عمران علم افزار با بیش از 10 سال تجربه در زمینه مدلسازی و تحلیل غیرخطی انواع سیستم های سازه ای، آماده ارائه مشاوره در خصوص رساله های کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مهندسی عمران با گرایش های سازه و زلزله است. خدمات قابل ارائه در این زمینه شامل موارد زیر است:

1)      مشاوره در زمینه انتخاب موضوع رساله به نحوی که انجام آن با توجه به قابلیت های در دسترس ممکن و نتایج آن جذابیت کافی برای انتشار مقالات نمایه شده در مجلات معتبر بین المللی را داشته باشند.

2)       ارائه مشاوره تخصصی در مراحل پیشبرد مطالعه شامل انتخاب سازه های مورد مطالعه، روش ارزیابی، پارامترهای مورد بررسی، نرم افزارهای مورد استفاده و …

3)      ارائه آموزش های لازم در خصوص زبان های برنامه نویسی (مانند ++MATLAB ،C و …)

4)      ارائه آموزش های لازم در خصوص نرم افزارهای تحلیل و ارزیابی سازه ای (عمدتا OpenSees)

5)      ارائه مشاوره در زمینه استخراج و تفسیر نتایج مطالعه

6)      ارائه مشاوره در زمینه نگارش و انتشار مقالات نمایه شده در مجلات معتبر بین المللی به همراه ویرایش فنی و زبانی این مقالات

سیاستهای مجموعه عمران علم افزار در روند ارائه مشاوره در پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری بدین شرح اند:

‌الف.       مجموعه نقش اصلی خود را مشاور و مدرس تعریف می کند.

‌ب.    با وجود نقش اصلی ذکر شده، در صورت پیچیدگی بیش از حد مراحل کار نقش مدرس پر رنگ تر شده و در کنار آموزش و سپردن بخش هایی از کار به دانشجو، خود نیز همراهی لازم را با دانشجو در انجام مراحل کار (تهیه کد و فایل های مدل و …) به عمل می آورد.

‌ج.     بطور کلی، مجموعه هر کمکی را که توسط یک استاد راهنمای کاملا مسلط به موضوع قابل ارائه باشد، در اختیا ردانشجو قرار خواهد داد.

‌د.       حق الزحمه ارائه خدمات مشاوره معمولا بصورت ساعتی و بر مبنای سطح خدمات و شخص ارائه کننده آنها تعیین خواهد شد. با این وجود، به منظور مشخص شدن ابعاد هزینه ای کار، تخمینی از کل ساعات لازم و هزینه کلی کار مشاوره داده خواهد شد تا دانشجو قادر به اتخاذ تصمیم لازم باشد.

‌ه.       بسته به محل زندگی دانشجو و مدرس (مشاور)، جلسات مشاوره به یکی از دو صورت آنلاین و یا حضوری برگزار خواهند شد.

‌و.      به طور معمول از جلسات برگزار شده ویدیو ضبط می شود تا امکان مرور مطالب توسط دانشجو فراهم شود. در این صورت، کلیه حقوق معنوی این ویدیوها در اختیار مجموعه خواهد بود و دانشجو حق تکثیر و یا انتشار این ویدیوها را نخواهد داشت. این موضوع در ارتباط با سایر فایل های تولید شده طی جلسات نیز صادق است و تکثیر، انتشار و فروش فایلها در اختیار مجموعه «عمران علم افزار» خواهد بود.

در صورت تمایل به دریافت خدمات مشاوره و یا اطلاع از هزینه خدمات مرتبط با موضوع شما از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید.